Strony internetowe Kraków

Strony internetowe Kraków

Tworzenie stron internetowych Kraków

Ile kosztuje przygotowanie profesjonalnej strony internetowej — to pytanie zadaje sobie wiele osób prowadzących biznes. Nie ma jednej uniwersalnej ceny za stronę internetową, ponieważ każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Koszt strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj, funkcjonalność, wygląd, zawartość strony i sposobu realizacji.  Jednak można wyróżnić pewne przedziały cenowe, które są często stosowane przez twórców stron internetowych. Oto niektóre z nich:

  • Strona wizytówka — to najprostsza i najtańsza forma strony internetowej, która służy do prezentacji podstawowych informacji o firmie, ofercie, kontaktach i lokalizacji. Taka strona składa się zwykle z kilku podstron i nie ma zaawansowanych funkcji, takich jak formularze, galerie czy blog – jej koszt się waha od 1000 do 3.500 zł (netto)

Strony internetowe Kraków — zapraszamy

  • Strona firmowa — to bardziej rozbudowana i profesjonalna forma strony internetowej, która służy do prezentacji szerokiej oferty firmy, jej realizacji, referencji, opinii klientów i aktualności. Taka strona zawiera więcej podstron i funkcji, takich jak formularze kontaktowe, newslettery, mapy Google, integracje z mediami społecznościowymi czy blogi. Cena 2000 -6000 zł (netto)
  • Sklep internetowy — jest najbardziej zaawansowaną i drogą formą strony internetowej, która służy do sprzedaży produktów lub usług online. Taka strona wymaga specjalnego systemu zarządzania treścią (CMS), który umożliwia dodawanie, edytowanie i usuwanie produktów, kategorii, promocji i zamówień. Ponadto sklep internetowy musi być zintegrowany z systemami płatności online, dostawą i magazynowaniem. Koszt? 4500- 15000 zł (netto).

Tworzenie stron www Kraków

Oczywiście te ceny są tylko orientacyjne i mogą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta oraz poziomu skomplikowania projektu.